Filmat

The Message (1977)

The Message
Lindja e Islamit, deri në shekullin VII fiset arabe jetonin të ndara. Muhamedit s.a.v.s(Paqja dhe mëshira e Allahut qoftë mbi të) i erdhi meleku më i dashur i Allahut, i cili bëri thirrje atij ta udhëheq popullin e Mekës dhe t’iu bëjë me dije që ta adhurojnë vetëm atë, por Muhamedit s.a.v.s ju desh të largohet nga Meka drejt Medinës, të marrë armët dhe fuqinë për ta çliruar Mekën nga Perandorit.

IMDb-8.6


 1. Shiko: SockShare
 2. Shiko: VidTo
 3. Shiko: MovReel

TRAILER

Transformers: Age of Extinction (2014) HDTS

Transformers
Një mekanik dhe familja e tij bashkohet me Autobotët pasi ata janë në shënjestër nga një gjahtar dhuratë prej nje bote tjeter.

IMDb-6.3


 1. Shiko: FireDrive
 2. Shiko: VidTo
 3. Shiko: SockShare
 4. Shiko: NosVideo
 5. Shiko: NovaMov
 6. Shiko: VidBull
 7. Shiko: MovReel
 8. Shiko: VidSpot

TRAILER

The Amazing Spider-Man 2 (2014) HD

The Amazing Spider-Man 2
Piter Parker vazhdon që të zbuoj sekrete nga koorporata e mistershme Oskorp të cilët dergojne disa nga superkriminelet e tyre që ta heqin qafe me çdo kusht.

IMDb-7.3


 1. Shiko: FireDrive
 2. Shiko: SockShare
 3. Shiko: NosVideo
 4. Shiko: VidBull
 5. Shiko: MovReel
 6. Shiko: VidSpot

TRAILER

300: Rise of an Empire (2014) HD

300
Pas fitores së tyre në Termopilë, Persët vazhduan rrugën e tyre për të pushtuar gjithë Grqeinë e Jugut. Komandanti Themistokli (Sullivan Stapleton) mundohet të bashkojë të gjithë grekët në mënyrë që ti bëjë ballë sulmit të Kserksit(Rodrigo Santoro), Mbretit Zot të Persisë. Vetëm se këtë herë fusha e betejës do jetë deti. Themistokliu do përballet me ushtrinë e madhe të Kserksit dhe të Artemisias(Eva Green), komandantes ”gjakpirëse” të flotës Perse…

IMDb-6.5


 1. Shiko: VidTo
 2. Shiko: FireDrive
 3. Shiko: SockShare
 4. Shiko: NosVideo
 5. Shiko: NovaMov
 6. Shiko: VidBull
 7. Shiko: MovReel
 8. Shiko: VidSpot

TRAILER

Kid Cannabis (2014) HD

Kid Cannabis
Nje 18 vjecar dhe shoku i tij 27 vjecar fillojne trafikun e marijuanes pertej kufirit te Kandase per te fituar para ! Jetet e tyre do ndryshojne pergjithmone .

IMDb-6.3
 1. Shiko: FireDrive
 2. Shiko: VidTo
 3. Shiko: SockShare
 4. Shiko: NovaMov
 5. Shiko: VidBull
 6. Shiko: MovReel
 7. Shiko: VidSpot

TRAILER

Tarzan (2013) HD

Tarzan
Tarzan dhe Jane Porter përballen me një ushtri mercenare dërguar nga Ceo i lig i Greystoke Energies , një njeri i cili mori përsipër kompaninë nga prindërit e Tarzan-së, pasi ata vdiqën në një aksident ajror.
 1. Shiko: VidTo
 2. Shiko: NovaMov
 3. Shiko: VidBull
 4. Shiko: MovReel
 5. Shiko: VidSpot
IMDb-4.7

TRAILER

Non-Stop (2014) HD

Non-Stop
Gjatë një udhëtimi interatlantik nga Nju Jorku për në Londër, përgjegjësi i sigurisë së aeroplanit, Bill Marks (Liam Neeson) merr disa mesazhe kërcënuese në telefonin e tij. Dërguesi i panjohur i kërkon Marksit të kërkojë nga qeveria që të transferohen 150 milion dollarë në një numër llogarie të fshehtë. Në të kundërt do të vrasë një pasagjer të linjës çdo 20 minuta. Dhe ndërkohë që në fillim kërcënimet nuk merren parasysh, vdekja e parë s’do vonojë të vijë, duke e kthyer kabinën e aeroplanit në një lartësi prej 40 000 këmbësh që të kthehet në një nga skenat klistofobike më të frikshme të viteve të fundit…

IMDb-7.1
 1. Shiko: VidTo                            
 2. Shiko: FireDrive
 3. Shiko: SockShare
 4. Shiko: NovaMov
 5. Shiko: VidBull
 6. Shiko: MovReel
 7. Shiko: VidSpot

TRAILER

Sword of the Assassing (2012)

Sword of the Assassing
Nguyen Vu është i mbijetuari i vetëm i familjes së tij të cilit ju ekzekutuan nga Perandoresha e Vietnamit. Sapo merr vesh qe familja e tij eshte denuar per krime qe si ka kryer ai ben te pamunduren te sjell para drejtesise autoret dhe të pastroi emrin e familjes së ti.

IMDb-6.6
 1. Shiko: FireDrive
 2. Shiko: VidTo
 3. Shiko: SockShare
 4. Shiko: NosVideo
 5. Shiko: NovaMov
 6. Shiko: VidBull
 7. Shiko: MovReel
 8. Shiko: VidSpot

TRAILER

Ping Pong Summer (2014) FULL HD

Ping Pong Summer
Pushimet familjare gjatë verës së vitit 1985 ndryshojnë gjithqka për një djalë adoleshent të fiksuar me ping pongun.

Shiko: SockShare | Played | VideoWeed | NowVideo | VidTo | VidBull | PromptFile | VidSpot

Shkarko: Shkarko Direkt | Uploaded | NosUpload

Më Shumë: IMDb-5.4

TRAILER

Kalifornia (1993)

Kalifornia
Një dyshe gazetare shkojnë në një turne të vendeve të vrasjeve vrasës serial me dy shokët e, dijeni se një prej tyre është një vetë vrasës serial.

Më Shumë: IMDb-6.7

TRAILER

Trinity Is STILL My Name (1971)

Trinity Is STILL My Name
“Trinity Is Still My Name” e gjen Trinitin dhe Bambinon edhe një herë në ujë të ngrohtë. Pasi dy djemtë i premtojnë babait të tyre që është duke vdekur se do të ndjekin hapat e tij jo dhe aq heroike, djemtë largohen nga shtëpia për të lënë shenjën e tyre në Perëndimin e Egër, por janë të prirur t’i djallosin punët. Triniti dhe Bambino përballen me një bandë të paligjshmish, kriminelësh dhe të vonuarish mendor që do t’ju bëjnë të argëtoheni gjatë gjithë filmit!

Shiko: FireDrive | VidTo

Shkarko: Shkarko Direkt

Më Shumë: IMDb-7.2

TRAILER

Aquamarine (2006) HD

Aquamarine
Dy vajza adoleshente zbulojnë një sirenë në pishinën e klubit të tyre në plazh.

Më Shumë: IMDb-5.2

TRAILER

Bring It On: All or Nothing (2006) HD

Bring It On
Një studente e transferuar në një shkollë të lartë përpiqet të bashkohet me skuadrën e nxitësëve të tifozëve dhe ndeshet kundër ish-shkollës së saj në përgatitje për një konkurrencë.

Më Shumë: IMDb-5.7

TRAILER

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009)

Night at the Museum
Roja e sigurimit Lerri Daley arrin të infiltrohet Institucioni Smithsonian në mënyrë për të shpëtuar Jedediah dhe Octavius​​, të cilët janë dërguar në muze gabimisht.

Më Shumë: IMDb-5.9

TRAILER

Ben 10: Alien Swarm (2009)

Ben 10
Bota jonë rrezikohet me një pushtim të afërt nga një kërcënim prej këtyre kafshëve të huaj. Dhe ka vetëm një hero aq trim sa, mjaft i zgjuar dhe të vështira të mjaftueshme për të luftuar përsëri - Ben Tennyson!

Më Shumë: IMDb-4.9

TRAILER

The Other Woman (2014) HD

The Other Woman
Pasi zbulon se i dashuri i saj është i martuar, Karli takon gruan që ai tradhëton. Dhe kur zbulohet edhe një lidhje tjetër, të tjera vajzat bashkohen për të planifikuar një hakmarrje kundrejt tij.

Shiko: SockShare Played NovaMov

Shkarko: Shkarko Direkt UpToBox

Më Shumë: IMDb-6.2

TRAILER
 
Support : MosRri-Kot | MosRri-Kot | MosRri-Kot
Copyright © 2013 - 2014. Mosrri-kot | Filma me Titra Shqip - All Rights Reserved
Template Created by MosRri-kot Published by MosRri-Kot
Proudly powered by MosRri-Kot