Home » , , , , » PITER PAN KTHIMI NE ISHULL (2002) (Dublim Shqip)

PITER PAN KTHIMI NE ISHULL (2002) (Dublim Shqip)

PITER PAN KTHIMI NE ISHULL
Piter Pan-Kthimi ne ishull, ngjarja fillon në Londër gjatë Luftës së Dytë Botërore, kjo është historia e vajzës Vendy Jane, e cila është rrëmbyer nga Captain Hook dhe Peter Pan duhet të vij në shpëtim.

Shiko: PutLocker

Trailer: YouTube
Share this article :

0 Komentet:

Post a Comment

 
Support : MosRri-Kot | MosRri-Kot | MosRri-Kot
Copyright © 2013 - 2014. Mosrri-kot | Filma me Titra Shqip - All Rights Reserved
Template Created by MosRri-kot Published by MosRri-Kot
Proudly powered by MosRri-Kot